Čisté. Propojené. Zábavné.

Společnost Gogoro změnila vnímání elektrických skútrů, a nyní dělá to samé na poli elektrických kol.

Společnost Gogoro byla založena téměř před deseti lety, aby se aktivně podílela na vytváření čistějších a propojenějších měst, měst, která si zasloužíme. Od samého začátku bylo jasné, že skutečný úspěch bude vyžadovat více než pouhý návrh a výrobu dalšího elektrického vozidla. Bylo potřeba řešit potřeby lidí způsobem, který pracoval s životním stylem a zvyky, které si již vytvořili.

V roce 2015 jsme uvedli na trh náš první skútr a síť Gogoro, která jej napájí. Na Tchaj-wanu je 1600 nabíjecích stanic, kde jezdec může okamžitě vyjmout a vyměnit své baterie za plně nabité. "Nabití" trvá asi 2 minuty - rychlejší, než tankování. My v Gogoro pak můžeme také vyměnit baterie za novější, bezpečnější verze s vyšší kapacitou, aniž by majitel skútru musel na výměnu do servisu.

Postupně jsme naši produkci rozšířili z jednoho modelu na celou rodinu Smartscooters, které poskytují zážitek z jízdy ve městě pro různé druhy zákazníků. Zjistili jsme, že žádné vozidlo ale nedokáže uspokojit požadavky každého jezdce, a proto nyní rozšiřujeme naši nabídku ještě dále o elektrokola. Na některých místech a pro některé zákazníky má elektrické kolo větší smysl než skútr. A stejně jako u našich Smartscooters jsme místo použití stávajících řešení (včetně našich vlastních baterií a motorů) zvolili řešení zcela nová. Když dokážeme vytvořit zábavná, čistá a elektrická vozidla pro více lidí, tím blíže se dostaneme k našemu cíli přeměnit města na bezpečnější a čistší místa.

Eeyo je další možností pro jezdce v naší stále se rozrůstající rodině. Doufáme, že si na něm užijete tolik zábavy jako my.